Мєдвєдєв пожалкував, що в Росії немає смертної кари

Мєдвєдєв згадав, що в деяких країнах розкрадачів кошторису держави страчують і це допомагає. Але поки що закликав саджати грабіжників у в'язницю.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв згадав, що за казнокрадство в деяких країнах передбачено страту.

Про це президент РФ заявив на нараді з контролю за виконанням його доручень, де висловив обурення обсягами крадіжок у системі держзакупівель.

"У нас, на відміну від інших країн, немає смертної кари за це, - нагадав президент. - Іноді вважають, що це допомагає".

Слова начальника Контрольного управління Костянтина Чуйченка про те, що "економічний ефект від очищення порочних закупівель, за найбільш консервативними оцінками, може перевищити 1 трлн рублів", прокоментував президент.

"Це що означає, якщо виражатися простою російською мовою: тобто, обсяг крадіжок можна знизити на трильйон рублів", - заявив Мєдвєдєв. За його словами, вже зараз зрозуміло, що в сфері держзакупівель гігантські суми присвоюються чиновниками і несумлінними комерсантами. Як зазначив президент, значна частина з 10 млн. контрактів містить відкати.

Мєдвєдєв також заявив, що вважає за необхідне самим жорстким чином карати тих, хто наживається на державні закупівлі. На думку президента, розкрадачів слід саджати у в'язницю. "Іншого виходу немає", - зазначив він.

Китай залишається країною, де відбувається найбільше страт у світі, свідчать результати звіту італійської організація Hands Off Cain.

З 2009 по кінець першої половини 2010 року в Китаї було проведено у виконання близько 5 тисяч смертних вироків. При цьому, як наголошується в документі, загальна кількість страт у світі за цей час склала 5679.

Читайте також:

Китайського чиновника засудили до страти за хабарі, які він повернув

У Сомалі стратили двох дівчат за шпигунство на користь уряду

Іранське ТБ показало "зізнання" жінки, засудженої до страти

Китай побив рекорд за кількістю людських страт у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: