Мєдвєдєв прилетів до Італії на запрошення Берлусконі

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв прилетів до Мілану, де планує провести зустріч з Сільвіо Берлусконі, на якому обговорять актуальні питання двостороннього та міжнародного порядку денного.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв прилетів до Мілана з коротким робочим візитом. Він вперше відвідує це найбільший місто на півночі Італії - на свою батьківщину його запросив італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі.

Лідери побачаться вдруге у цьому році. Місяць тому вони зустрічалися на саміті "вісімки" в Торонто. Як повідомив представник адміністрації президента Росії, на переговорах передбачається продовжити довірчий обмін думками з актуальних питань двостороннього та міжнародного порядку денного.

Мєдвєдєв і Берлусконі планують серйозну увагу приділити обговоренню актуальних питань. Серед них - проблематика формування нової архітектури європейської безпеки у світлі ініціативи президента Росії про розробку Договору про європейську безпеку, відносин Росії з Європейським Союзом і НАТО, тематика світової фінансової кризи, енергетичної безпеки, підсумки самітів Групи восьми і Групи двадцяти в Канаді, а також положення в Афганістані та на Близькому Сході, ситуація навколо іранської ядерної програми.

У прес-службі італійського прем'єра висловили впевненість, що чергова зустріч лідерів "послужить зміцненню відносин між країнами і ще раз продемонструє взаємний інтерес сторін". У прес-службі Ради міністрів Італії нагадали, що країна посідає третє місце за обсягами товарообміну з Росією. "Після деякого спаду у зв'язку із загальною кризою протягом останніх місяців наголошується нове зростання в експорті-імпорті, обсяги яких у перші місяці 2010 зросли більш ніж на 40 відсотків у порівнянні з тим же періодом в 2009 році", - повідомив співрозмовник агенства.

Після закінчення переговорів лідери проведуть прес-конференцію, а потім зроблять прогулянку по історичній частині міста. Фінансово-діловий центр, столиця футболу, опери та моди не зможе здивувати російського президента хіба що сонцем, якого весь місяць в надлишку і в Москві. У Мілані температура не досягає 30 градусної позначки, тоді як у Москві спека підбирається до 35 градусів і обіцяні нові теплові рекорди.

Читайте також:

Мєдвєдєв переконав Європу, що "епоха великодержавного Путіна" скінчилася

Росія і Німеччина обговорили створення спільного підручника з історії

"Російський Ришельє" вийшов з тіні тандему Мєдвєдєва і Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: