Мєдвєдєв привітав президента Абхазії з 16-річчям незалежності

Росія і надалі надаватиме "дружньому абхазькому народу всебічне сприяння у справі державного будівництва і розвитку соціально-економічної сфери".

30 вересня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав абхазького лідера Сергія Багапша з 16-річчям незалежності республіки.Як повідомила прес-служба російського президента, в його посланні йдеться про те, що нині Абхазія "послідовно зміцнює інститути влади і громадянського суспільства, створює надійну основу для стабільного економічного розвитку Республіки".

У привітанні Мєдвєдєв запевнив Багапша в тому, що Росія і надалі надаватиме "дружньому абхазькому народу всебічне сприяння у справі державного будівництва і розвитку соціально-економічної сфери". Пріоритетними напрямками співробітництва Медведєв називав мир і безпеку в Закавказькому регіоні".

Зазначимо, Абхазія сьогодні святкує 16-річчя незалежності. Як відомо, саме 30 вересня 1993 року абхазькі збройні формування витиснули війська Держради Грузії і підняли державний прапор на кордоні з Грузією по річці Інгур.

У серпні 2008 року на Кавказі відбувся збройний конфлікт, після якого Росія офіційно визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. Більшість країн світу не підтримують це рішення і вважають ці регіони частиною Грузії. Шляхом Росії поки що пішли лише Венесуела і Нікарагуа та терористичне угруповування Хамас.

Читайте також:

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Рада Європи засудила Росію за війну в Грузії

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: