Мєдвєдєв привітав Ющенка з Днем перемоги і нагадав про спільну історію

Мєдвєдєв і Путін нагадали своїм українським колегам, що ця перемога була завойована завдяки героїзму всіх народів, що встали в єдиному пориві.

Президент Росії Дмитро Медведєв привітав президента Віктора Ющенка з Днем перемоги.

Про це повідомляє прес-служба посольства Росії.

"Це святе свято – данина пам'яті усім, хто в жорстокій боротьбі з фашизмом відстояв незалежність і майбутнє своєї Батьківщини, символ глибокої поваги до ветеранів Великої Вітчизняної війни і трудівників тилу", - сказано в поздоровленні.

"Впевнений, що народи Росії й України будуть завжди берегти пам'ять про велику перемогу, протистояти будь-яким спробам переписати і зіпсувати нашу спільну історію", - зазначив Медведєв.

Президент Росії побажав "братерському українському народові і ветеранам Великої Вітчизняної війни доброго здоров'я і благополуччя".

В свою чергу прем'єр-міністр Росії Володимир Путін надіслав привітання прем'єру Юлії Тимошенко.

"Ця перемога була завойована величезною, непомірною ціною, завдяки безприкладній мужності і героїзмові всіх народів, що встали в єдиному пориві на захист Батьківщини", - сказано в поздоровленні Путіна.

"Упевнений, що нікому не вдасться викривити і забути загартовану в найтяжких іспитах багатовікову дружбу і загальну історію наших держав і народів", - зазначив прем'єр Росії.

"Прошу передати ветеранам Великої Вітчизняної війни і трудівникам тилу, які проживають на території України, побажання міцного здоров'я, щастя і благополуччя", - сказано в поздоровленні.

Читайте також:

Ющенко їде на Хмельниччину вшановувати пам’ять загиблих у ВВВ

9 травня ветеранів війни безплатно пропустять до Київського зоопарку

В Москві провели репетицію параду Перемоги

Напередодні Дня перемоги помер легендарний генерал Варенніков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: