Мєдвєдєв приєднався до дискусії Лукашенка про "відморозків"

Мєдвєдєв переконує, що в РФ ніколи не дозволяли собі особистих характеристик стосовно керівників інших країн.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв назвав неприпустимими з погляду дипломатичної етики висловлювання на адресу представників російського керівництва, які дозволив собі керівник однієї з держав - найближчих партнерів Росії.

Нагадаємо, 29 травня президент Білорусі Олександр Лукашенко розкритикував віце-прем'єра та міністра фінансів Росії Олексія Кудріна, який днем раніше поставив під сумнів платоспроможність Білорусі.

"Він повністю консолідувався з нашими відморозками, які тут на західні гроші вякають і починають нас вчити працювати", - заявив тоді білоруський лідер.

"Ми активно по-партнерські працюємо з нашими найближчими сусідами, допомагаємо їм у подоланні кризових явищ, в тому числі фінансами, і немаленькими фінансами", - сказав Мєдвєдєв у середу, 3 червня, на нараді з економічних питань.

Президент підкреслив, що "іноді це супроводжується необхідністю коментувати економічну ситуацію в цих країнах".

"Але ми ніколи не дозволяли і не будемо дозволяти собі особистих характеристик стосовно керівників інших країн, хоча ми могли б сказати що-небудь про ефективність економічних заходів, як вони здійснюють, чому вони звертаються до нас за допомогою, підтримкою", - сказав Мєдвєдєв.

"Вважаю, що з погляду дипломатичної етики це неприйнятно, і сподіваюся, що таку ж позицію займуть і наші найближчі партнери", - сказав він.

Зазначимо, Лукашенко також зажадав від уряду Білорусі припинити просити у Росії підтримки і намагатися налагоджувати торгово-економічне співробітництво по інших напрямках.

Читайте також:

Лукашенко заборонив білорусам кланятися Росії

Білорусь попросила у Росії 9 млрд доларів на будівництво АЕС

Білорусь відмовилася отримувати кредит від Росії в рублях

Білорусь звинуватила Росію у підсиленні кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: