Мєдвєдєв призначив нового керівника ракетними військами

Микола Соловцев, який займав цю посаду раніше, досяг граничного віку служби і написав рапорт про відставку.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв 3 серпня підписав указ про призначення на посаду командувача Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) генерал-лейтенанта Андрія Швайченко.

Колишній начальник штабу - перший заступник командувача РВСП змінив на цій посаді Миколу Соловцова, який тим же указом звільнений з військової служби.

Про те, що Микола Соловцов досяг граничного віку служби і написав рапорт про відставку, стало відомо в понеділок. Андрія Швайченко називали найбільш вірогідним наступником Соловцова. 56-річний Швайченко, який закінчив Харківське вище командне інженерне училище РВСП, Військову академію імені Дзержинського та Військову академію Генштабу ЗС РФ, був першим заступником командувача РВСП з 2006 року.

Після відставки Соловцова, який очолював РВСП з 2001 року, в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що він має намір взяти участь у конкурсі на заміщення посади гендиректора Московського інституту теплотехніки (МІТ). МІТ займається, зокрема, розробкою міжконтинентальної балістичної ракети "Булава".

Читайте також:

Росія готова застосувати силу проти Грузії

Росія збила три власні літаки під час війни з Грузією

Грузія спростовує інформацію про обстріл Південної Осетії

Грузія та Південна Осетія звинуватили одна одну в обстрілах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: