Росія не знайшла порозуміння з ЄС в правах людини і Грузії

За підсумками саміту ЄС-Росія в Стокгольмі сторони заявили про досягнення домовленостей з проблем клімату та енергетики і підтвердили розбіжності з питання конфлікту Росії з Грузією. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Підводячи підсумки саміту Росія-ЄС, Дмитро Мєдвєдєв заявив про досягнення порозуміння з питання про енергобезпеку в Європі.

"Ми говорили про розвиток великих економічних проектів, у тому числі, говорили про питання енергетичної співпраці, розвитку енергобезпеки, забезпечення енергобезпеки в Європі. У цьому плані, я вважаю, ми також знайшли нормальне розуміння один з одним",- зазначив президент Росії. Також він підкреслив, що без взаєморозуміння з цих питань неможливо уявити "нормальну життєдіяльність Європи".

А от відносно серпневих подій на Кавказі оцінки, як і раніше різняться. "Скажу відверто, тут наші позиції не співпадають, і це треба відкрито визнати. У нас залишаються розбіжності, але це ще не привід, щоб цю ситуацію драматизувати. Навпаки, необхідно зближувати позиції, необхідно шукати шляхи для того, щоб стабілізувати досить складну ситуацію, яка склалася на даний момент у Закавказзі », - додав Мєдвєдєв.

У свою чергу, прем'єр головуючої в  ЄС Швеції Фредерік Рейнфельдт закликав Росію виконувати всі зобов'язання, взяті після війни в Південній Осетії. А голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу незважаючи на розбіжності з Росією з цих питань, назвав стокгольмську зустріч одним з найбільш успішних самітів ЄС-Росія.

Читайте також:

Європа встановить супутникове спостереження за Абхазією та Південною Осетією

Тбілісі протестує проти російського коду зв'язку в Абхазії та Південній Осетії

НАТО звинуватило Росію в порушенні міжнародних зобов'язань

Росія відклала запуск першої іранської АЕС

ВідеоМєдвєдєв про непорозуміння з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: