Мєдвєдєв вказав Путіну на його місце: прем'єр займається економікою

Президент - це глава держави, а прем'єр - людина, що відповідає за економіку, заявив Мєдвєдєв.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вважає, що його відносини з прем'єр-міністром і колишнім главою держави Володимиром Путіним не змінилися в особистому плані, але змінилися "з формальної точки зору". Разом із тим, на переконання глави російської держави прем'єр має предусім займатися економікою.

Президент - це глава держави, а прем'єр - людина, що відповідає за економіку, заявив Мєдвєдєв в інтерв'ю газеті The Wall Street Journal напередодні візиту до США. "Я працюю президентом, а він став прем'єр-міністром. І цим все сказано", - сказав глава держави.

"У нас добрі й товариські відносини. Ми з ним спілкуємося, регулярно зустрічаємося, обговорюємо різні питання, а їх досить. Тобто, з формальної точки зору, змінилися дуже сильно, з особистої точки зору, сподіваюся, не змінилися майже ніяк", - пояснив президент РФ.

Дмитро Мєдвєдєв зазначив, що "неодноразово про це говорив, тому що президент - це президент, за Конституцією - це глава держави і Верховний Головнокомандувач. Прем'єр-міністр займається економікою".

Мєдвєдєв підкреслив, що "в цьому сенсі у нас дещо інша система, відмінна від Сполучених Штатів Америки. Вона ближче до французької, напевно. Хоча в значній мірі унікальна, тому що це російська система".

Нагадаємо, Володимир Путін зайняв посаду керівника російського уряду в травні 2008 року після двох термінів президентських повноважень. Дмитро Мєдвєдєв до обрання на пост глави держави був першим віце-прем'єром.

Читайте також:

У Мєдвєдєва і Путіна впав рейтинг

У Росії діти молитимуться за двоєдину владу Димитрія і Володимира

Путін: Янукович кардинально змінив відносини між Україною та Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: