Мєдвєдєв програв Путіну у телепопулярності

За рейтингом глядачів, першу прес-конференцію Мєдвєдєва подивилися менше людей, ніж аналогічний захід за участю Путіна.

Телерейтинг прес-конференції президента РФ Дмитра Мєдвєдєва виявився нижче, ніж в аналогічних заходів за участю Володимира Путіна, коли той був главою держави. Про це свідчать дані компанії TNS Russia. Поки рейтинг підрахований тільки для Москви.

Частка (середня кількість осіб, які дивилися програму, виражена у відсотках від загальної кількості телеглядачів) в столиці склала 38,4 відсотка. На Першому каналі виступ президента дивилися 19,9 відсотка аудиторії, а на "Росії 1" - 18,5 відсотка аудиторії. Сукупний рейтинг (середня кількість осіб, які дивилися програму у відсотках від загальної чисельності досліджуваної аудиторії) прес-конференції Мєдвєдєва при цьому склав 5,4 відсотка.

Для порівняння передостанню прес-конференцію Володимира Путіна на посту глави держави в 2007 році, коли ще було невідомо, хто буде наступним президентом, дивилися понад 60 відсотків аудиторії Першого каналу і "Росії 1". У 2008 році останню прес-конференцію Путіна подивилася майже половина аудиторії. Рейтинг передачі досягав 8,1 відсотка.

Перша за весь термін перебування Мєдвєдєва на посаді президента прес-конференція відбулася 18 травня в "Сколково". Глава держави провів її самостійно. Він відповів на ряд питань, у тому числі про модернізацію, садівництво і оленярство, однак відмовився сказати, чи буде він балотуватися в президенти вдруге.

Читайте також:

Мєдвєдєв поставив Україну перед вибором: або Росія, або ЄС

Партія регіонів звинуватила Мєдвєдєва у шантажі

Мєдвєдєв попередив Захід про можливість нової холодної війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: