Мєдвєдєв пропонує провести саміт країн-споживачів російського газу

Дмитро Мєдвєдєв пропонує провести в Москві саміт країн-споживачів і транзитерів російського газу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв пропонує 17 січня провести в Москві саміт країн-споживачів і транзитерів російського газу.

Про це Мєдвєдєв повідомив сьогодні під час зустрічі з прем`єр-міністрами Словаччини, Болгарії і Молдови.

"Я пропоную провести саміт глав держав і урядів, які одержують газ з РФ або є транзитними державами, у Москві в суботу, 17 січня, цього року", - сказав Мєдвєдєв.

Він вважає, що під час саміту можна було б розглянути низку питань: покласти край газовому конфлікту, сприяти ухваленню Україною необхідних технологічних рішень, а також розглянути питання про запобігання подібним конфліктам у майбутньому.

"Я маю на увазі, що ми не повинні ставати заручниками політичної ситуації, що складається в інших державах", - сказав Мєдвєдєв.

"Це їх внутрішня справа, але ми всі перебуваємо сьогодні в заручниках тої системи влади, що там склалася", - сказав він.

На чотирьохсторонній зустрічі прем'єр-міністрів Росії, Болгарії, Словаччини і Молдови щодо газового питання, яка проходить в резиденції Путіна в Ново-Огарьово, російський прем'єр заявив, що Європа стала заручницею суперечки Росії і України щодо постачання газу для самої України.


Читайте також:
У Верховній раді розповіли про "газопутінізми"
У Москві пропонують пустити Дубину "на дрова"
Російські ЗМІ: Київ віддає газотранспортну систему США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: