Мєдвєдєв пропонує збільшити президентський термін (відео, оновлено)

Терміни повноважень президента Росії і Державної думи доцільно збільшити до шести і п`яти років відповідно. Деталі - на відео (без коментарів. АР)

Про це заявив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв, виступаючи з щорічним посланням до Федеральних зборів.

В даний час терміни повноважень президента і Держдуми - по чотири роки.

"(Пропоную) збільшити терміни конституційних повноважень президента і Державної думи до шести і п`яти років відповідно", - сказав Мєдвєдєв.

Президент РФ також сподівається, що нове керівництво США зробить вибір на користь повноцінних відносин з Росією.

"У нас немає проблем з американським народом. У нас немає природженого антиамериканізму, і ми сподіваємося, що нашим партнером, новою адміністрацією США, буде зроблений вибір на користь повноцінних відносин з Росією", - відзначив президент РФ, виступаючи з посланням Федеральним зборам.

Мєдвєдєв також відзначив, що виступає за розвиток міжнародного режиму контролю над озброєннями. Важливу роль в цьому питанні гратиме російсько-американська взаємодія, сказав він. На думку президента, багато держав досі "озираються, куди дує вітер" у відносинах Росії і Америки.

Президент РФ у своєму зверненні запропонував перейти на розрахунки в рублях за нафту і за газ, а також і в інших галузях економіки РФ використовувати для розрахунків російську валюту. Крім того, за словами Мєдвєдєва, необхідно "стимулювати розміщення емісійних цінних паперів у рублях і на російських ринках". Як підкреслив глава держави, кінцева мета - зробити рубль однією з регіональних валют.

ВідеоМєдвєдєв хоче керувати 6 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: