Мєдвєдєв просить Лукашенка бути більш ввічливим

За словами Мєдвєдєва, останнім часом Лукашенко зробив значне число емоційних заяв, що "часто виходили за рамки дипломатичного протоколу".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв звинуватив свого білоруського колегу Олександра Лукашенка у вельми специфічних висловлюваннях на адресу російської влади і закликав його бути більш стриманим.

За словами Мєдвєдєва, останнім часом Лукашенко зробив значне число емоційних заяв, що "часто виходили за рамки дипломатичного протоколу, а якщо говорити гранично відверто - носили вельми специфічний характер по відношенню до окремих посадових осіб Російської Федерації.

Я маю на увазі і членів уряду, і голови уряду нашої країни ".

"Мені це не подобається. Я вважаю такі заяви неприпустимими", - заявив президент РФ.

За словами Мєдвєдєва, "потрібно бути більш стриманим".

Він зазначив, що коли білоруський президент полемізує з російським урядом, "він полемізує зі мною". У той же час президент РФ підкреслив, що "ми теж не бездоганні".

"Я маю на увазі Російську Федерацію, окремих посадових осіб, які щось говорять, або якихось джерел", - відзначив він.

Нагадаємо, 2 жовтня поточного року, спілкуючись з російськими ЗМІ, Лукашенко обрушився з критикою на адресу прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна, звинувативши його в газовому конфлікті між Москвою і Мінськом 2004 року, перешкоджанні військової співпраці наших держав, тиску на Мінськ і зриві інтеграційних процесів в Союзній державі.

Читайте також:

Лукашенко звинуватив Путіна у змові проти Білорусі

Годинник Лукашенка виявився дорожчим за годинник Обами у 85 разів

Лукашенко: більше не прочитаю жодної книжки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: