Мєдвєдєв проти появи нових ядерних держав

Росія виступає категорично проти збільшення кількості ядерних держав, тому що ситуація може вийти з під контролю. Президент Мєдвєдєв назвав прагнення до без'ядерного світу ідеалом.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв виступив категорично проти збільшення кількості країн, які володіють ядерною зброєю.

"Ми вкрай не зацікавлені в тому, щоб відбувалося розширення цього "ядерного клубу ". Тому що в іншому випадку ситуація просто може вийти з-під контролю", - заявив Мєдвєдєв по завершенні розмови з директором інформаційних програм російського "Першого каналу" Кирилом Клейменовим.

Президент відзначив, що зараз є ядерні країни, які володіють ядерною зброєю на конвенціональних засадах і є фактичні члени "ядерного клубу", які не визнають наявність ядерної зброї, але при цьому всім відомо, що воно у них є.

Глава російської держави заявив, що завдання нерозповсюдження є найважливішою і всі країни повинні прагнути до без'ядерного світу.

"Так, сьогодні це - така загальна задача, яка багатьом здається зовсім нездійсненною. Але, тим не менше, світ без ядерної зброї - це все-таки той ідеал, який повинен бути у нас на порядку денному", - вважає він.

Нагадаємо, що світову спільноту схвилювало повідомлення Ірану про будівництво другого заводу зі збагачення урану в Кумі.

Іранська влада наполягає, що їхня ядерна програма носить виключно мирний характер.

Глава МАГАТЕ Мохаммед Ель-Барадеї заявив, що Агентство не має в своєму розпорядженні "конкретних доказів" того, що Іран розробляє ядерну зброю.

Однак, як стало відомо, США провели таємні переговори з представниками 10 держав, на яких обговорювалося питання впровадження нових санкцій проти Тегерану. На переговорах не були присутні представники Росії та Китаю, котрі не схвалюють ідею введення санкцій.

Читайте також:

Ізраїль і Франція вивели ЦРУ на секретний іранський ядерний реактор

Захід висунув Ірану "ядерний" ультимату

КНДР майже відновила свої ядерні об'єкти

Секретаріат Ющенка: ядерна зброя Україні непотрібна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: