Мєдвєдєв: Росія не втрачає друзів на теренах колишнього СРСР

Друзів Росія не втрачає, якщо вони цивілізовані. А сам Мєдвєдєв нічого не боїться, інакше б не ставав президентом, стверджує він.

Президент РФ категорично не згоден з твердженням про те, що Росія втрачає друзів на пострадянському просторі.

"Потрібно тверезо дивитися на речі, ми нікого з друзів не втратили. Ми ні з ким не розмовляємо мовою ультиматумів. Це було б непродуктивно і неправильно", сказав Мєдвєдєв у бесіді в понеділок з білоруськими журналістами.

Відповідаючи на запитання, чи не побоюється він, що Росія в результаті своєї політики втратить певну нішу в СНД, Мєдвєдєв підкреслив: "Я нічого не боюся. Якби я чогось боявся, я б президентом не працював".

"Ніяких ультиматумів ні, але це не означає, що у Росії не повинно бути своїх економічних інтересів. Але ми повинні все-таки працювати на базі ринкових відносин, ми не можемо торгувати за цінами, які істотно відрізняються від світових цін", - зазначив російський президент. За його словами, позиція Росії полягає в тому, щоб "створити єдині умови для торгівлі, щоб нікому не було образливо, щоб мита були розумними".

Мєдвєдєв відзначив, що "у нас, слава Богу, ніякої газової війни з Білоруссю немає". "У нас була дуже складна ситуація з українськими споживачами в силу політичних труднощів, які переживає українська держава. Але з Білоруссю цього немає. Ми просто досить довго обговорюємо умови, але, зрештою, виходимо на остаточні, розумні, компромісні домовленості", - підкреслив Мєдвєдєв .

Тому, сказав президент РФ, "Росія нікого не втрачає, вона хотіла б працювати цивілізовано, так, як це влаштовує наших партнерів". "Якщо ми так будемо працювати, у нас будуть найкращі, теплі, самі дружні відносини", - вважає Мєдвєдєв.

Читайте також:

Росія не знайшла порозуміння з ЄС в правах людини і Грузії

Ющенко вимагає в Мєдвєдєва переписати газові контракти

Ющенко впевнений, що Росія повинна 150 років безкоштовно давати Україні газ

Ющенко вимагає штрафувати Росію за невиконання газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: