Мєдвєдєв розкритикував Путіна у своєму президентському посланні

В своєму щорічному посланні Федеральним зборам Мєдвєдєв зробить основний акцент на уряді Путіна, а також на соціальній тематиці, піднявши, в тому числі, питання благодійності і допомоги бездомним дітям.

Російський президент Дмитро Мєдвєдєв 30 листопала виступить з посланням, в якому будуть піддані критиці деякі кроки уряду Володимира Путіна у сфері економіки.

Також в своєму щорічному посланні Федеральним зборам президент зробить основний акцент на соціальній тематиці, піднявши, в тому числі, питання благодійності і допомоги бездомним дітям.

Мєдвєдєв, зокрема, запропонує сім'ям, які усиновили дитину, надавати податкові пільги.

Також президент підніме і свою улюблену ідею модернізації, запропонувавши зробити упор на регіони. Кожному регіону буде запропоновано скласти власну інвестиційну та модернізаційну програми, за якими федеральна влада будуть судити про продуктивність діяльності губернаторів. Ще одна мета модернізації, яку представить Мєдвєдєв, стосується створення популярних російських брендів в області високотехнологічної продукції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Послання президента готується в умовах суворої секретності. Напередодні в пресі зазначалося, що в посланні Мєдвєдєв може торкнутися теми зміни територіальної організації Росії.

Як зазначають ЗМІ, текст Послання президента буде коректуватися до самого останнього моменту. Оскільки Мєдвєдєв виступить з посланням після проведення саміту Росія - НАТО в Лісабоні, то за підсумками саміту можуть бути внесені зміни в текст послання.

Традиційно у цьому документі президент визначає стратегію розвитку країни на найближчий рік. Часто в посланнях знаходять відображення і революційні ідеї. Так, у 2008 році Мєдвєдєв запропонував продовжити термін повноважень глави держави до шести років, а депутатів Держдуми - до п'яти.

У минулому році Мєдвєдєв виступив з пропозицією подумати про скорочення числа часових поясів і відмову від літнього часу. Експерти відзначали, що президент не запропонував глибоких реформ, а обійшовся лише загальними словами і окремими ініціативами.

Читайте також:

США "перезавантажать" відносини Росії і НАТО

Кремль готує переділ Росії: Мєдвєдєв змінить карту до невпізнання

Росія і НАТО не зійшлися в баченні ракетних загроз

Мєдвєдєв потис руку прем'єру Японії та додав, що Курили не віддасть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: