Мєдвєдєв: Розпад СРСР не найбільша геополітична катастрофа ХХ століття

Дмитро Мєдвєдєв заявив, що розпад СРСР відбувся "практично безкровно" і, що це не є найбільшою геополітичною катастрофою ХХ століття.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв не вважає розпад Радянського Союзу 20 років тому найбільшою геополітичною катастрофою XX століття.

"Я так не вважаю, я вже говорив про це, я так не вважаю. Це справді було дуже драматична, дуже важка подія, я це добре пам'ятаю, бо я вже був дорослий хлопчик, мені було 26 років ... Вважати це (розпад СРСР) головною геополітичною катастрофою я не можу, бо була Друга світова війна, в ході якої загинуло 30 мільйонів громадян нашої країни, була Громадянська війна дуже страшна, в ході якої загинули мільйони наших громадян", - сказав Мєдвєдєв.

Він зазначив, що розпад Радянського Союзу відбувся практично безкровно. Мєдвєдєв задоволений тим, як розвивалася ці 20 років країна.

"Я вважаю, що в цьому сенсі покоління людей, яке, умовно кажучи, пам'ятає Брежнєва і яке вчилося за Горбачова чи пізніше і живе зараз, це, може бути, найщасливіше покоління наших людей. Чому? Тому що у нас є можливість порівняти, що було в попередні епохи, при колишньому політичному устрої, і що є сьогодні. А це найголовніше людська якість - зіставляти і порівнювати", - сказав Мєдвєдєв.

Він нагадав про час, коли в країні і "товарів-то не було, в магазин страшно було заходити".

"Звичайно, хотілося б якомога більше прогресу, але, за його словами, під час перебування студентом університету, аспірантом, він не смів сподіватися навіть на десяту частину нинішнього прогресу", - визнав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, 2 березня, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв нагородив Михайла Горбачова орденом Андрія Первозванного.

За його словами, ця нагорода є адекватною оцінкою тієї великої роботи, яку проводив Горбачов.

Читайте також:

У Німеччині розкрили істинні плани Гітлера щодо нападу на СРСР

Майже половина росіян вважає, що СРСР розвалив Горбачов

Розсекречено дипломатичні документи про розпад СРСР

У Німеччині вийшла книга про звірства радянських солдат, які ґвалтували дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: