Мєдвєдєв розпочав реформи: 20% міліціонерів буде звільнено

Російський президент підписав указ про вдосконалення діяльності МВС. До 2012 року кожного 5-го правоохоронця буде звільнено.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв ввечері 24 грудня підписав указ про вдосконалення діяльності Міністерства внутрішніх справ.

Документ передбачає скорочення чисельності співробітників МВС на 20% до 2012 року, ліквідацію двох департаментів МВС (яких саме, наразі не зрозуміло), і запровадження принципу відбору і ротації кадрів.

Зараз у міліції і внутрішніх військах Росії служать близько 1,4 млн людей - більше, ніж в збройних силах.

Пропозицій від російського уряду щодо зміни структури МВС Мєдвєдєв очікує через два місяці. А керівнику МВС глава держави доручив в тримісячний термін розробити комплекс антикорупційних заходів і переглянути порядок відбору кандидатів для служби в органах внутрішніх справ - з урахуванням їх морально-етичних і психологічних якостей.

За даними джерел в центральному апараті МВС, скорочення торкнеться, перш за все, вакантних посад, "можливо, буде проведена оптимізація штатної чисельності апарату, а також деяких підрозділів, функції яких дублюються".

Також, згідно з указом, з 1 січня 2012 року фінансування міліції громадської безпеки здійснюватиметься за рахунок федерального бюджету.

В указі наголошується, що останнім часом "почастішали випадки порушення співробітниками міліції законності, які викликають обґрунтовану негативну реакцію в суспільстві і зменшують авторитет влади".

Варто нагадати, що 22 грудня у Москві почалися судові слухання у справі скандального майора-вбивці Дениса Євсюкова. Вже колишній міліціонер навесні цього року влаштував стрілянину в одному з московських супермаркетів – трьох людей було вбито, шестеро отримали поранення.

У суспільстві заговорили про "беспредел" серед російських правоохоронців. І скандал отримав продовження – восени майор міліції з Новоросійська Олексій Димовський опублікував в Інтернеті відеозвернення до прем’єра РФ Володимира Путіна, в якому викрив факти беззаконня і корупції у правоохоронних органах.

У Димовського почали з'являтися послідовники – співробітники МВС у різних регіонах Росії, і навіть в Україні. Утім, влада на ці заяви ніяк не прореагувала, - навпаки, Димовського і його колег звільнили з органів "за наклеп".

Читайте також:

В "Єдиній Росії" запропонували ліквідувати МВС

Майор-вбивця Євсюков хоче, щоб його справу розглядали троє суддів

В Україні з'явився свій Димовський

Автора відеозвернення до Путіна про корупцію в міліції звільнили за наклеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: