Мєдвєдєв розповів, коли Росія використає армію за кордоном

Дмитро Мєдвєдєв стверджує, що російські війська за кордоном будуть використані лише для захисту росіян, і лише "за крайньої необхідності".

Рішення про використання Збройних сил РФ за межами країни будуть прийматися тільки в крайніх випадках для захисту росіян, заявив у четвер, 5 листопада, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

"Подібні рішення (про використання Збройних сил за межами РФ) мають абсолютно надзвичайний характер і будуть застосовуватися тільки в разі крайньої необхідності", - підкреслив глава держави на зустрічі з членами Ради палати Ради Федерації.

При цьому Мєдвєдєв наголосив, що "правова основа (для прийняття таких рішень) має бути". "Наші громадяни повинні бути захищені в будь-якій точці земної кулі і відчувати захист держави", - зазначив президент.

Нагадаємо, 23 жовтня Держдума РФ прийняла поправки до закону Про оборону, що стосуються використання збройних сил за кордоном. Згідно з документом, рішення про використання збройних сил за кордоном приймає президент РФ на підставі постанови Ради Федерації.

Підставою для дій армії за межами країни може стати напад на дислоковані за кордоном російські військові формування, необхідність захищати громадян Росії, забезпечення безпеки судноплавства, а також прохання іншої держави, яка звернулась за захистом.

Раніше повідомлялося, що в новій редакції Військової доктрини РФ передбачається можливість нанесення попереджувального ядерного удару по агресору в критичних для національної безпеки ситуаціях.

Читайте також:

Західні ЗМІ вбачають загрозу для України з боку Росії

Російська армія істотно збільшує кількість призовників

Ющенко: Україна повинна бути вільною від іноземних військ

Росія відправлятиме війська за кордон без оголошення війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: