Мєдвєдєв ще не визначився, чи йти вдруге у президенти

За словами Мєдвєдєва, рішення про участь у виборах має бути зрілим і має "спиратися на існуючу соціальну ситуацію, на існуючий розклад політичних уподобань".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв не виключив, що буде балотуватися на новий президентський термін, і повідомив, що рішення з цього приводу буде прийнято незабаром. Про це він заявив у інтерв'ю одній з російських телекомпаній.

"Я не виключаю того, що я буду балотуватися на новий термін, рішення буде прийнято, причому в досить вже короткій перспективі, тому що, як ви правильно сказали, вже менше року залишається", - зазначив Мєдвєдєв.

За його словами, це рішення має бути зрілим і має спиратися на існуючу соціальну ситуацію, на існуючий розклад політичних уподобань і, найголовніше, на ставлення людей.

"Перш ніж такі рішення приймати, треба зважити всі шанси, не діяти механістично, а саме діяти з повним розумінням ситуації. Я розраховую, що таке розуміння у відносно короткій перспективі сформується, я про нього розповім", - заявив російський президент.

Як відомо, Мєдвєдєв був обраний президентом Російської Федерації на виборах у березні 2008 року, змінивши на цій посаді Володимира Путіна, який очолював Росію вісім років. Президентські повноваження Мєдвєдєва закінчуються в травні 2012 року.

В інтерв'ю, на зустрічах з російською та іноземній громадськістю Мєдвєдєв неодноразово казав про можливість участі у президентських виборах 2012 року. При цьому Мєдвєдєв і Путін висловлювали впевненість, що між ними не буде конкуренції на виборах і що вони зможуть домовитися з цього питання.

Читайте також:

Путін заробив більше за Мєдвєдєва майже на два мільйони

Скандальний інтернет-ролик: Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета (відео)

Російський телеканал зняв з ефіру вірші про Мєдвєдєва та Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: