Мєдвєдєв схвалив санкції щодо Лівії

Президент Росії Дмитро Медведєв підписав указ "Про заходи щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1973". В резолюції ідеться про санкції щодо Лівії.

Президент Росії Дмитро Медведєв схвалив санкції щодо Лівії, підписавши указ "Про заходи щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1973 від 17 березня 2011 року".

Як повідомила прес-служба Кремля, Медведєв заборонив польоти над територією Росії лівійських літаків або літаків, які прямують до Лівії, за винятком повітряних суден, що виконують польоти виключно в гуманітарних цілях або здійснюють аварійну посадку.

Також, відповідно до документа, військовим кораблям дозволяється проводити огляд у відкритому морі суден, що прямують до Лівії або з Лівії, за наявності у Росії інформації, яка дає підстави вважати, що судно використовується для доставки персоналу з надання послуг, пов'язаних з військовою діяльністю, включаючи доставку озброєних найманців, або перевозить вантажі з списку санкцій.

Крім цього, указ Медведєва також забороняє операції з коштами і фінансовими активами найближчих родичів Мумара Каддафі, його оточення, лівійських юридичних осіб, вводить заборону на в'їзд на територію Російської Федерації або проїзд через неї деяких фізичних осіб.

Нагадаємо, резолюція РБ ООН 1973, прийнята в березні 2011 року, передбачає встановлення бесполітної зони у повітряному просторі Лівії та посилює санкційний режим щодо Лівії.

Нещодавно арабські ЗМІ надруковали звіт про секретні переговори між американськими та лівійськими представниками. У ньому йдеться, зокрема, про те, що США готові надати Каддафі політичний притулок чи знайти країну, яка б змогла це зробити.

Читайте також:

Лівійські повстанці взяли у полон генерала

Повстанці відкрили новий фронт на півдні Лівії

Західні ЗМІ: зброю для лівійських повстанців перевозили на круїзних кораблях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: