Мєдвєдєв сподівається, що Білорусь "буде обачнішою"

Російський президент сподівається, що Білорусь надалі виконуватиме зобов'язання по газовим контрактам.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв сподівається, що Білорусь буде "обачнішою і буде досконально виконувати свої зобов'язання.

Про це він заявив під час відеоконференції з Москвою, в якій взяв участь голова "Газпрому" Олексій Міллер.

"Добре, що конфлікт залагоджено, тому що завжди правильно завершувати такого роду заходи якомога швидше. Білоруська сторона розплатилася. Це добре. Хоча, справедливості заради, треба визнати, що їм це треба було зробити раніше, а не створювати проблем, накопичувати борги і в кінцевому рахунку не створювати подібні конфліктні ситуації ", - сказав Мєдвєдєв, знаходячись у Канаді, де він візьме участь у самітах G20 і G8.

"Я сподіваюся, що вони будуть обачнішими і будуть доскональні виконувати свої контрактні зобов'язання", - додав російський президент.

Він відзначив, що Росія чекає від білоруської сторони "саме такої відповідальної поведінки".
"Все інше повинно бути забуте", - сказав Мєдвєдєв.

Він зазначив, що дотримання контрактних зобов'язань - "це очевидна річ для будь-якої людини, який володіє елементарними юридичними знаннями, а не займається політиканством".

Мєдвєдєв доручив Міллеру "тримати ситуацію на контролі". "Якщо виникнуть проблеми чи питання - доповідайте", - сказав президент РФ.

Як повідомлялося, голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер заявив, що у газовій суперечці Росії та Білорусії перемогла дружба.

Глава російського газового гіганта повідомив, що "Газпром" сплатив транзит газу через Білорусію з умов контракту за 2006 року "Ніякої заборгованості за транзит перед Білоруссю у нас немає", - підкреслив він.

Читайте також:

"Газпром": у "газовій війні" Росії та Білорусі перемогла дружба

"Газпром" попросив Україну качати більше газу

"Газпром" домовився з Білоруссю щодо оплати транзиту газу

Лукашенко висунув Росії новий ультиматум у "газовій війні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: