Мєдвєдєв спростував розкриття теракту у "Домодєдово"

Після звіту директора ФСБ щодо розкриття теракту у московському аеропорту, Дмитро Мєдвєдєв наказав не піаритися на цій історії та не говорити передасно про закриття справи.

Президент Росії Дмитро Мєдєдєв вважає передчасними і неприпустимими заяви посадових осіб про те, що розкрито теракт у московському аеропорту "Домодєдово".

"Вважаю абсолютно неприпустимим, коли ще до проведення всіх слідчих процедур, підготовки обвинувального висновку, відправлення його до суду, винесення вироку і до вступу його в силу будь-хто оголошує про розкриття злочину, тим більше такого тяжкого", - заявив Мєдвєдєв на зустрічі з директором ФСБ і керівником Слідчого комітету.

"Ви мені доповідали, що є просування у розслідуванні, це добре, але ні представники прокуратури, Слідчого комітету, ні інші посадові особи не мають права оголошувати про розкриття злочину. Цей злочин не розкрито, тим не менше, є рух вперед", - наголосив президент РФ.

Він доручив продовжувати активну роботу з розкриття цього та інших терактів. "Цих покидьків потрібно шукати, щоб земля у них під ногами горіла", - зажадав глава держави. І особливо вказав: "Саме працювати, і не піаритися".

Раніше прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що слідству вдалося розкрити теракт, здійснений у "Домодєдово". "Йде слідство, люди працюють, працюють результативно", - заявив Путін у середу, 2 лютого. На уточнююче запитання, чи є вже якісь зачіпки, прем'єр відповів: "Не зачіпки, можна вважати, що справа в цілому розкрита".

У свою чергу глава ФСБ Олександр Бортніков повідомив, що спецслужби встановили особу можливого організатора вибуху, а також була встановлена особа смертника, яким є 20 річний житель однієї з республік Північного Кавказу.

Нагадаємо, теракт у "Домодєдово" був здійснений 24 січня. Жертвами вибуху, потужність якого склала 5 кг в тротиловому еквіваленті, стали 36 людей, більш ніж 120 отримали поранення.

Читайте також:

Кількість жертв теракту в "Домодєдово" зросла

У теракті в "Домодєдово" запідозрили дагестанських бойовиків

Оприлюднено відео моменту вибуху в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: