Мєдвєдєв та Путін домовляться про наступного президента Росії

Дмитро Мєдвєдєв не виключив, що боротиметься за посаду президента Росії і в 2012 році. Але з Путіним конкурувати не буде.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв не виключив, що буде балотуватися на посаду президента у 2012 році.

"Якийсь час тому я і в президенти балотуватися не збирався, але так доля розпорядилася, і тому я для себе нічого не загадую, нічого не виключаю", - сказав він на зустрічі з учасниками дискусійного клубу "Валдай" 15 вересня.

Раніше, також на зустрічі з учасниками "Валдая", Володимир Путін виключив конкуренцію з Мєдвєдєвим.

"Ми домовимося, тому що ми люди однієї крові і одних політичних поглядів", - сказав він. Путін також пообіцяв разом з Мєдвєдєвим подумати про те, кого висувати в президенти у 2012 році.

Коментуючи ці слова прем'єр-міністра, Мєдвєдєв заявив: "Це не означає, що ми щось вирішуємо, але як відповідальні люди ми маємо один з одним домовлятися з якихось питань".

Мєдвєдєв також пообіцяв, що Росія не повернеться до системи виборів губернаторів "ні зараз, ні через 100 років". "Я не бачу, попри свої демократичні переконання, сенсу повернення до тієї системи, яка була", - заявив президент.

На його думку, раніше існуюча система виборів губернаторів шляхом голосування "не цілком відповідає традиціям Росії і тому рівню розвитку федералізму, який існує".

Нагадаємо, з 1 липня 2009 року кандидатів на посаду голови регіону президентові пропонує партія, що перемогла на регіональних виборах. Глава держави обирає зі списку кандидатів одну людину і вносить її кандидатуру на затвердження до законодавчих зборів регіону.

Читайте також:

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Путін: ми з Мєдвєдєвим однієї крові

Мєдвєдєв та Путін грають у "хорошого та поганого поліцейського"

Мєдвєдєв: Росією керую я, а не Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: