Мєдвєдєв та Путін грають у "хорошого та поганого поліцейського"

Конфлікта президента та прем’єра РФ не існує. Ворогує лише їхнє оточення, яке перебуває у залізних лещатах лідерів.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв не ухвалює самостійних рішень, і говорити про будь-яке пом’якшення режиму в Росії неможливо, вважає директор Центру політичної інформації Олексій Мухін.

На його думку, Мєдвєдєв діє у повній зв’язці з прем’єром Путіни, і їхні дії нагадують голлівудську схему "поганий-хороший поліцейський".

"Наскільки мені відомо, дії як прем’єра, так і президента ретельно узгоджуються. Імпровізаціям тут практично немає місця", - сказав Мухін в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

"Мова йде про те, що Дмитро Мєдвєдєв хоче лібералізувати свій образ, насамперед, перед західним співтовариством", - зазначив політолог.

У якості прикладу він навів інтерв’ю Мєдвєдєва "Новой газете", яке, за словами експерта, "було сигналом західному співтовариству, що він готовий і надалі консультуватися щодо такої болючої для Кремля справи, як справа про вбивство Анни Політковської".

"В цій ситуації говорити про те, що Дмитро Мєдвєдєв отримав якийсь карт-бланш від прем’єр-міністра, насправді, не зовсім коректно, тому що їхній контракт, судячи з усього, поширюється на період до 2012 року включно і найближчим часом очікувати яких-небудь самостійних дій від президента, я вважаю, не варто", - підкреслив Мухін.

Говорячи про конфлікт оточення Мєдвєдєва та Путіна, політолог звернув увагу, що "цей конфлікт очевидний".

"Але, судячи з того, що він не виходить з-під кремлівського килима, то Дмитру Мєдвєдєву і Володимиру Путіну вдається утримувати своїх людей в залізних лещатах", - зазначив він.

Мухін припустив, що групи впливу зараз не зацікавлені в гострих або відкритих конфліктах, тому фінансово-економічна криза примушує їх діяти більш-менш узгоджено.

Нагадаємо, 25 квітня прес-секретар Путіна заявив, що світова економічна криза тільки згуртувала тандем "Мєдвєдєв-Путін", а чутки про напруженість у відносинах президента і прем`єра РФ - це вигадки ворогів.

Читайте також:

Мєдвєдєв завів ЖЖ

Медведчук помирив Тимошенко з Путіним

Путін готовий продовжувати діалог з Україною по газу

Мєдвєдєв: Росією керую я, а не Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: