Мєдвєдєв так і не дочекався дегустації молдавських вин

Лідери країн СНД поїхали з саміту в Кишиневі, так і не скуштувавши молдавських вин. Усе частування віддали дітям-сиротам та пенсіонерам.

Мєдвєдєв на саміті СНД
AFP
Мєдвєдєв на саміті СНД у Кишиневі
Лідери країн СНД, які приїжджали на саміт до Кишинева, не дочекалися відвідин Криковських винних підвалів і поїхали додому. У зв'язку з цим цю частину саміту довелося скасувати.

Варто зазначити, що екскурсія винними підвалами - обов'язкова частина програми відвідин Молдавії офіційними делегаціями інших країн.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін навіть якось пожартував на цю тему. Він сказав, що молдавська сторона обрала унікальну тактику ведення переговорів: спочатку відвести до Криковських підвалів, а потім - на переговори до Будинку уряду.

"Так можна домогтися будь-яких результатів", - іронічно зазначив російський прем'єр.

Але цього разу похід до Криковських підвалів був запланований на завершення саміту. Проте фуршет у результаті довелося скасувати, а всі продукти, підготовлені для дружньої вечері, віддати до дитячих інтернатів та будинків для людей похилого віку.

"Хай вони спробують, що їдять президенти", - сказав глава молдавського парламенту Міхай Гімпу.

У всіх президентів, вочевидь, були невідкладні справи у себе вдома. Зокрема, на велику кількість роботи пожалівся глава Росії Дмитро Мєдвєдєв, який так і не знайшов часу зустрітися зі своїм українським колегою Віктором Ющенком.

Комбінат вин "Крикова" визнаний у Молдові об'єктом національного і культурного надбання і є візитною карткою країни завдяки знаменитим винним підвалам.

У "винному місті" під землею розташовані вулиці і проспекти з назвами, які відповідають маркам вин: вулиця Каберне, вулиця Рислінг, проспект Фетяські тощо. Там також розташовані обладнані дегустаційні зали і кімнати для прийому гостей. У Криковських підвалах зберігається багата колекція вин зі всього світу, яка налічує більше 1,2 млн пляшок. Найстаріша пляшка датується 1902 роком.

Читайте також:

Після вечері лідерів G8 Мєдвєдєв ледве тримався на ногах

Лукашенко: на саміті СНД Ющенко "убив" всіх своїми аргументами

Міністр фінансів Японії виглядав п'яним на саміті G7 в Римі

Ющенко обізвав підлеглого "молдаванином"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: