Мєдвєдєв: те, що я кажу – в граніті відливається

Російський президент різко осадив голову "Ростехнологій" котрий наважився назвати промову Мєдвєдєва "реплікою".

Російський президент Дмитро Мєдвєдєв різко осадив голову "Ростехнологій" Сергія Ремезова під час засідання комісії з модернізації російської економіки, заявивши: "те, що я кажу, в граніті відливається".

На засідання Мєдвєдєв закликав керівництво державних компаній має розвивати інноваційні технології, щоб виробляти сучасні види продукції.

"Нам потрібні саме проривні технології, нові рішення. Потрібно вести роздільний облік (звичайних та інноваційних технологій)", - сказав Мєдвєдєв після доповіді голови "Ростехнологій" про впровадження енергозберігаючих ламп.

"Добре, що ми їх (енергозберігаючі лампи) будемо виробляти. Нам потрібно це робити. Ми вирішили відмовитися від ламп розжарювання. Нам потрібно будувати заводи з їх виробництва. Але це не інновації, колеги. Це просто виробництво сучасних, потрібних нам видів продукції" , - сказав Мєдвєдєв.

Саме в цей момент Ремезов спитав у Мєдвєдєва дозволу відповісти. На що Мєдвєдєв запитав: "У вас ще щось?"

"Ні, ні. Я на вашу репліку хотів би дати пояснення", - сказав Чемезов.

"Ні, на мою не треба. Моя не репліка вже, а вирок. Репліки у вас, а все, що я кажу, - в граніті відливається", - підкреслив Медведєв.

"Зрозуміло, дякую", - відповів Чемезов.

Цікаво, що лінгвісти склали рейтинг найбільш уживаних слів російського президента Дмитра Мєдвєдєва і прем’єра Володимира Путіна.

Виявилося, що "улюбленим" словом Мєдвєдєва є "повинен" ("должен"), а Путіна – "ми". Слово "наші" йде другим і у президента, і у прем'єра. Формулювання "про Росію" у обох лідерів посіло третє місце. У вживанні займенника "я" Мєдвєдєв обігнав Путіна на 5 позицій.

Читайте також:

Мєдвєдєв розпочав реформи: 20% міліціонерів буде звільнено

У вживанні займенника "я" Мєдвєдєв обігнав Путіна на 5 позицій

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Росіяни більше довіряють Путіну, але президентом хочуть бачити Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: