Мєдвєдєв умовив Жириновського припинити протести

Лідер ЛДПР, яка на знак протесту залишила залу Держдуми, поговорив з президентом Мєдвєдєвим і домовився повернутися до роботи.

Російська партія ЛДПР, що першою з трьох фракцій залишила зал засідань Державної Думи на знак протесту проти порушень під час парламентських виборів,  готова повернутися до Держдуми.

Про це повідомив прес-секретар ЛДПР Олексій Пасютін.

За його словами, у лідера партії Володимира Жириновського відбулася телефонна розмова з президентом Дмитром Мєдвєдєвим, за результатами якої було прийнято рішення про закінчення демаршу і повернення до роботи на пленарному засіданні Держдуми 15 жовтня.

В свою чергу, фракція "Справедлива Росія", яка разом з ЛДПР і КПРФ залишила 14 жовтня  висунула умови повернення до Держдуми.

"Справороси" вимагають зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим, негайного розслідування порушень в ході виборів 11 жовтня, а також роз'яснень з приводу ситуації, що склалася з боку голови Центрвиборчкому Володимира Чурова.

Як розповів керівник фракції Микола Левич, "справороси" готові повернутися до Держдуми вже 16 жовтня, однак лише в тому випадку, якщо їм будуть надані гарантії виконання перерахованих вище вимог. За словами Левічева, такі гарантії фракція розраховує отримати на засіданні Ради палати, яке відбудеться 15 жовтня.

Крім того, "Справедлива Росія" має намір домогтися зміни думського регламенту, яка б надала опозиційним партіям можливість регулярно виступати з роз'ясненням своїх позицій щодо тих чи інших обговорюваних питань.

За словами джерела, близького до керівництва Держдуми, Кремль має намір підтримати подібні зміни регламенту. У свою чергу джерело в адміністрації президента повідомило, що Мєдвєдєв готовий провести зустріч з опозиціонерами, однак за раніше встановленим графіком, а саме - 27 жовтня.

Нагадаємо, ЛДПР, "Справедлива Росія" і КПРФ залишили зал засідань Держдуми в знак протесту проти фальсифікації підсумків виборів, що пройшли в країні 11 жовтня і на яких практично повсюдно перемогли представники "Єдиної Росії". Депутати фракцій відмовилися визнати підсумки виборів і вимагали зустрічі з президентом Дмитром Мєдвєдєвим.

Пізніше прес-секретар президента Наталія Тімакова заявила, що Мєдвєдєв найближчим часом не збирається зустрічатися з лідерами опозиційних фракцій, тому що така зустріч в графіку глави держави не передбачена.

Читайте також:

Мєдвєдєв відмовився зустрічатися з опозицією, що збунтувалася

Зюганов закликав росіян до масових акцій протесту

Бунт в російській Думі - депутати вимагають Мєдвєдєва

"Єдина Росія" заявила про тотальну перемогу на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: