Мєдвєдєв відмовився дружити зі США проти України і Грузії

Президент Росії переконує, що їм не потрібне "перезавантаження" відносин з США за рахунок погіршення з іншими державами.

"Перезавантаження" відносин Росії та США не означає, що кожна з цих країн повинна змінити у гірший бік свої відносини з іншими державами, такими як Україна і Грузія. Про це заявив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв в ході інтерв'ю телеканалу НТВ.

Президент підкреслив, що "нам потрібні нормальні, робочі, дружні відносини з США, взаємовигідні стосунки - це найголовніше, від них багато чого залежить". Однак, на його думку, це не повинно впливати на іншу міжнародну політику двох держав. "Я не вважаю правильним, щоб відносини з Росією ... перезавантажували за рахунок якихось інших країн", - сказав Мєдвєдєв.

Раніше подібну заяву зробив у Києві віце-президент США Джо Байден. Він пообіцяв, що новий етап у відносинах між Москвою і Вашингтоном не позначиться на україно-американських контактів. Під час візиту в Грузію Байден також заявив, що США не будуть налагоджувати відносини з Росією за рахунок інтересів Грузії і ніколи не визнає незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Питання про наслідки поліпшення російсько-американських відносин стало після липневого візиту президента США Барака Обами до Москви, під час якого він підписав кілька угод з Дмитром Мєдвєдєвим, а також познайомився з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним. Так, після закінчення візиту Обами, в польських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Кремлю все-таки вдалося вмовити США відмовитися від розгортання третього позиційного району системи ПРО в Польщі та Чехії.

Читайте також:

Байден: США підтримують право України на власний вибір

Байден назвав Грузію лідером з розвитку демократії

Ющенко боїться, що Україна стане "розмінною монетою" Путіна і Обами

Байден порадив Саакашвілі "слухатися маму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: