Мєдвєдєв відмовився обговорювати крах мультикультури

Президент Росіх заявив, що якщо говорити про крах мультикультури, то можна знищити традиції.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що для Росії неприйнятна теза про невдачу співіснування різних культур.

"Нам не можна дати себе спровокувати на міркування щодо краху мультикультури", - сказав він у п'ятницю, 11 лютого, на зустрічі з керівниками національних культурних об'єднань і вченими-етнографами Башкортостану в п'ятницю.

Мєдвєдєв зазначив, що зараз в Європі на тему краху мультикультури багато міркують: "Якщо говорити про крах мультикультури, то можна знищити традиції, а це небезпечна річ, і в європейських державах це теж повинні розуміти".

Нагадаємо, раніше президент Франції Ніколя Саркозі визнав провальною політику мультикультуралізму, яка була спрямована на збереження і розвиток у П'ятій республіці культурних та релігійних відмінностей.

Про повний провал самої ідеї мультикультурного суспільства в Європі минулого тижня заявив і британський прем'єр Девід Кемерон, виступаючи в Мюнхені. Глава британського уряду визнав, що політика асиміляції не витримала випробування часом. За ці слова Кемерона звинуватили у пропаганді насильства і підтримці ультраправих.

Раніше в жовтні минулого року з подібною заявою виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона зажадала від іммігрантів активніше інтегруватися в німецьке суспільство.

Читайте також:

Саркозі визнав провал політики мультикультуралізму у Франції

Саркозі забув, в якій країні перебуває, назвавши Ельзас частиною Німеччини

Саркозі створить нову світову валютну систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: