Мєдвєдєв відправив до охопленої революцією Киргизії російських десантників

Москва направила до авіабази "Кант" поблизу Бішкека дві роти десантників, щоб забезпечити безпеку російських громадян.

Російська авіабаза в Канті
Російська авіабаза в Канті
Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв відправив на авіабазу "Кант" у Киргизії 150 російських десантників. Ці дві роти мають забезпечити безпеку сімей російських військових у зв'язку з державним переворотом в Киргизії.

Як повідомив начальник Генштабу збройних сил РФ Микола Макаров, раніше Мєдвєдєв доручив посилити контроль і охорону в російських дипломатичних представництвах та інших установах, розташованих в республіці.

На самій авіабазі в Канті (розташованій у 20 км від Бішкека) особовий склад був приведений у підвищену боєготовність ще 7 квітня. Повідомлялося, що підрозділи російських військ зберігають нейтралітет і не втручаються в безлади. На базі проходять службу 250 російських офіцерів і прапорщиків і 150 солдатів строкової служби.

Раніше Росія підтримала переворот у Киргизії - прем'єр-міністр Володимир Путін розкритикував Бакієва і пообіцяв сприяти новому уряду.

Заворушення в різних містах Киргизії тривають третій день. Жертвами зіткнень стали 75 людей, близько тисячі поранені. Створений опозицією тимчасовий уряд на чолі з Розою Отунбаєвою оголосив про розпуск парламенту і заявив, що перебирає на себе функції глави держави і кабміну.

Водночас президент Курманбек Бакієв, місцеперебування якого достеменно не відоме, заявив, що не збирається складати з себе повноважень і пригрозив опозиції, що вона "понесе відповідальність" у разі "подальшої дестабілізації" ситуації. Зараз обстановка в країні залишається напруженою, у столиці процвітає мародерство, люди розгромили так зване дипломатичне містечко, де розташовані резиденції глав дипломатичних місій, будівлі міжнародних організацій, а також будинок колишнього прем'єр-міністра.

Читайте також:

Росія підтримала переворот у Киргизії

Будинок поваленого президента Киргизії розграбований і спалений

Армія Киргизії перейшла на бік опозиції

База ВПС США в Киргизії призупинила роботу

ВідеоМєдвєдєв відправив до Киргизії російських десантників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: