Мєдвєдєв відвідав Абхазію в річницю конфлікту з Грузією

Російський президент вперше відвідав Абхазію з моменту проголошення незалежності цієї республікою.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 8 серпня прибув до Абхазії з коротким робочим візитом.

Російський президент вперше відвідав Абхазію з моменту проголошення незалежності цієї республікою. Більше того, про наміри Мєдвєдєва не було оголошено заздалегідь. Для інформагентств поява президента Росії в Сухумі виявилася "сюрпризом".

Після прибуття до Абхазії Мєдвєдєв зустрівся з президентом республіки Сергієм Багапшем. У ході зустрічі російський президент пообіцяв розвивати "добрі стосунки" між країнами, в тому числі у сфері економіки та безпеки.

Дмитро Мєдвєдєв також згадав про символізм свого візиту 8 серпня. Нагадаємо, саме в цей день Абхазія (як і Південна Осетія) відзначає річницю військового конфлікту з Грузією 2008 року. Говорячи про здобуту Абхазією незалежность і визнання нового статусу республіки Росією, Мєдвєдєв зауважив, що цей крок був "непростим", але "час показав, що це було правильне рішення".

Незалежність Абхазії і Південної Осетії визнали лише Росія, Нікарагуа, Венесуела і республіка Науру, острівна держава в Тихому океані. Крім того, незалежність Абхазії визнали Придністровська молдавська республіка і Нагорно-Карабахська республіка, що не є суб'єктами міжнародного права.

Читайте також:

Росія: США відповідальні за війну в Грузії

Мєдвєдєв: Лукашенко обіцяв визнати Абхазію і Південну Осетію

Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

ВідеоУ Грузії відзначили другу річницю серпневого конфлікту 2008 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: