Мєдвєдєв відвідав Абхазію в річницю конфлікту з Грузією

Російський президент вперше відвідав Абхазію з моменту проголошення незалежності цієї республікою.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 8 серпня прибув до Абхазії з коротким робочим візитом.

Російський президент вперше відвідав Абхазію з моменту проголошення незалежності цієї республікою. Більше того, про наміри Мєдвєдєва не було оголошено заздалегідь. Для інформагентств поява президента Росії в Сухумі виявилася "сюрпризом".

Після прибуття до Абхазії Мєдвєдєв зустрівся з президентом республіки Сергієм Багапшем. У ході зустрічі російський президент пообіцяв розвивати "добрі стосунки" між країнами, в тому числі у сфері економіки та безпеки.

Дмитро Мєдвєдєв також згадав про символізм свого візиту 8 серпня. Нагадаємо, саме в цей день Абхазія (як і Південна Осетія) відзначає річницю військового конфлікту з Грузією 2008 року. Говорячи про здобуту Абхазією незалежность і визнання нового статусу республіки Росією, Мєдвєдєв зауважив, що цей крок був "непростим", але "час показав, що це було правильне рішення".

Незалежність Абхазії і Південної Осетії визнали лише Росія, Нікарагуа, Венесуела і республіка Науру, острівна держава в Тихому океані. Крім того, незалежність Абхазії визнали Придністровська молдавська республіка і Нагорно-Карабахська республіка, що не є суб'єктами міжнародного права.

Читайте також:

Росія: США відповідальні за війну в Грузії

Мєдвєдєв: Лукашенко обіцяв визнати Абхазію і Південну Осетію

Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

У Грузії відзначили другу річницю серпневого конфлікту 2008 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: