Мєдвєдєв вимагає скласти "списочек" чиновників, які не слухали його звернення

Президент РФ хоче знати поіменно всіх чиновників, які не слухали його звернення.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв попросив гендиректора телеканалу НТВ Володимира Кулістікова надати йому список чиновників, які неуважно слухали послання глави російської держави в цьому році.

У четвер, 24 грудня, під час інтерв'ю глави Кремля трьом російським телеканалам, Кулістіков розповів про свої спостереження під час зачитування послання глави держави до Федеральних зборів в Георгіївському залі Кремля в листопаді цього року.

"Мене вразило, що деякі люди, там присутні, вони виявляли таку дивне абсолютно байдужість з приводу того, що говориться. Вони обговорювали якісь свої питання, деякі важко переживали наслідки попереднього московського вечора, інші грали в мобільний телефон. І таких людей, я вас запевняю, було достатньо ", - розповів він.

"Володимир Михайлович, тих, кого ви запам'ятали, присутніх на посланні, списочок мені потім передайте. З ними ми окремо розберемося "- відповів Мєдвєдєв.

"Обов'язково", - запевнив у відповідь Кулістіков.

Крім того, під час інтерв'ю Мєдвєдєв висловив задоволення тим, що Росії вдалося пройти складний 2009 рік без серйозних втрат.

"Рік був дуже складним, він приніс чимало драматичних подій. Усім нашим громадянам в цей рік було нелегко. Найголовніший підсумок, що ми вистояли, ми витримали, ми продовжили розвиток і ми, на мій погляд, заплатили відносно невелику ціну за ту міжнародну фінансову економічну кризу, яка вибухнула на планеті ", - розповів глава Кремля.

Зокрема, за його словами, вдалося зберегти соціальну стабільність. "Ми забезпечили той набір соціальних виплат, які обіцяли. Жодне соціальне зобов'язання не припинено, навпаки - цього року ми переходимо до нової системи виплати пенсій, ми почали платити пенсію у підвищеному обсязі", - зазначив президент РФ.

Нагадаємо, в тому саме інтерв'ю Мєдвєдєв прокоментував вибори президента України, жартома відзначивши, що "російським" кандидатом у президенти є чинний глава української держави Віктор Ющенко.

В той же час, без жартів Мєдвєдєв зазначив, що Росія не має свого кандидата на українських виборах, але сподівається, що новий президент України матиме добрі відносини з РФ.

Читайте також:

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Мєдвєдєв буде фінансувати російськомовні ЗМІ України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: