Мєдвєдєв вимагає від Путіна звільнити кожного п’ятого чиновника

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив Володимиру Путіну прийняти "конкретне рішення" щодо скорочення чисельності російських чиновників на 20%.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив уряду на чолі з Володимиром Путіним підготувати пропозиції щодо скорочення чисельності російських чиновників на 20%.

За словами Медведєва, таке питання вже обговорювалося раніше і він вимагає конкретного рішення.

"Потрібно бачити фінальний результат і тільки після цього приймати рішення", - наголосив Медведєв.

Раніше з пропозицією про звільнення російських чиновників виступив міністр фінансів Росії Олексій Кудрін,у якого 8 заступників. Відповідно до розрахунків мінфіну РФ, скорочення більше 120 тисяч осіб протягом найближчих трьох років дозволить щорічно економити для бюджету 43,4 млрд. рублів.

При цьому міністерство пропонує підвищити зарплату чиновникам, щоб стимулювати міністерства і відомства скорочувати штат. На ці цілі планується виділити половину заощаджених грошей.

У свою чергу Слідчий комітет при прокуратурі, Федеральна служба судових приставів, Федеральна міграційна служба, МНС і Генпрокуратура РФ вже звернулися до уряду з проханням збільшити їм штати в цілому майже на 24 тисячі співробітників.

Читайте також:

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Російські соціологи: Мєдвєдєв вийшов з-під контролю Путіна

В Росії звільнять всіх чиновників, винних у провалі Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: