Мєдвєдєв виступив перед Федеральними зборами РФ

Мєдвєдєв закликав парламентаріїв до турботи про майбутнє покоління і пообіцяв багатодітним сім'ям по будинку.

Дмитро Мєдвєдєв і діти
AFP
Мєдвєдєв пообіцяв багатодітним сім'ям по будинку
У вівторок, 30 листопада, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв виступив зі щорічним посланням Федеральним зборам РФ.

У зверненні до парламентаріїв глава Кремля назвав завданням номер один турботу про майбутні покоління. Він доручив уряду спільно з регіонами опрацювати порядок надання безкоштовних земельних ділянок під будівництво житлового будинку або дачі при народженні третьої і наступної дитини.

З метою поліпшення демографічної ситуації в Росії, за словами Мєдвєдєва, необхідно підвищити доступність медичної та соціальної допомоги матерям; збільшити держпідтримку лікування безпліддя; зайнятися модернізацією дитячих лікарень та підвищенням кваліфікації медперсоналу.

Президент РФ також доручив уряду спрямовувати половину заощаджених витрат бюджету і частину додаткових доходів на цілі модернізації російської економіки. При цьому він наголосив, що інфляція в Росії в найближчі три роки має бути знижена до 4-5%.

"Ми змогли стабілізувати економіку після значного спаду. У цьому році економічне зростання складе близько 4%. Незважаючи на підвищення цін на продовольство, а воно, на жаль, сталося в усьому світі, ми не допустили стрибка інфляції. Завдання на трирічну перспективу - знизити її до 4-5% на рік", - заявив Мєдвєдєв.

Він вказав на необхідність запобігти подальшій деградації комунального господарства і одночасно підвищити ефективність використання енергії в житлово-комунальному секторі, для чого потрібно активно залучати приватний капітал.

Російський лідер закликав активніше боротися з корупцією в країні. Він запропонував штрафувати хабарників на суму, в 100 разів більшу хабара. Мєдвєдєв також вважає, що органи влади повинні позбавитися від зайвої власності.

У посланні президент РФ заявив, що на створення високотехнологічної армії Росії буде витрачено понад 20 трлн рублів, а для пошуку проривних технологій у цій сфері буде створена спеціальна структура. При цьому він зазначив, що в разі невдачі в питанні створення єдиної європейської ПРО протягом найближчого десятиріччя Росія буде змушена створювати нові ударні види озброєння.

Нагадаємо, у минулорічному посланні Мєдвєдєв визнав, що необхідність змін у країні стала особливо очевидною. Він закликав росіян подолати відсталість і корупцію, а також заявив, що Росія повинна отримати статус світової держави на принципово новій основі.

Читайте також:

Обама та НАТО відкинули ідею Мєдвєдєва об'єднати системи ПРО

Мєдвєдєв виявив в російській політиці ознаки застою

Путіна і Мєдвєдєва звинуватили у державній зраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: