Мєдвєдєв витрачатиме гроші, щоб поширити російську мову на весь світ

Дмитро Мєдвєдєв наголосив, що потрібно прагнути поширювати сучасний досвід і сучасні методики викладання російської мови в усьому світі, не боячусь витрачати гроші на це.

Керівництво Росії не повинно боятися витрачати гроші на поширення російської мови у світі.

Про це президент Росії Дмитро Мєдвєдєв сказав у Ханої на зустрічі з випускниками радянських і російських вузів, відповідаючи на запитання, що він має намір зробити для посилення поширення російської мови у світі.

За його словами, потрібно прагнути поширювати сучасний досвід і сучасні методики викладання російської мови в усьому світі.

"На це потрібно витрачати гроші, причому не боятися їх витрачати. Тому що завжди є теми, на які, начебто, не дуже гроші хочеться діставати з кишені. Міністерство фінансів думає: "Ну, от краще на щось інше відправити, на якісь конкретніші речі, на економіку". Але насправді кінець кінцем ефект від вашої діяльності, від роботи з іншими представниками іноземних держав, які володіють російською мовою, набагато вищий – це добрі, дружні відносини і численні зв'язки, тому на це не можна соромитися витрачати гроші. І я упевнений, що це має бути один з пріоритетів роботи", - підкреслив Мєдвєдєв.

Він підкреслив, що цьому питанню потрібно надавати політичну увагу на рівні президента і керівництво Росії.

"Щодо теми поширення російської мови. Я, навіть починаючи працювати президентом Росії, не розумів, наскільки це важливо. Це настільки важливий канал спілкування, настільки важливий елемент співпраці з нашими близькими друзями, з тими країнами, з якими у нас партнерські відносини, особливі відносини з В'єтнамом, наприклад, що цьому потрібно надавати особливу увагу", - сказав Мєдвєдєв.

Водночас, за словами глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна, в Україні російська мова набуде офіційного статусу після виборів.

Нагадаємо, зараз до Верховної ради внесено закон, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в Україні та фактично визнає двомовність держави. Документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Губернатор Донецької області, заступник голови обласної організації Партії регіонів Анатолій Близнюк прогнозує, що парламент ухвалить відповідний закон у листопаді.

Читайте також:

Російська мова набуде офіційного статусу після виборів

Закон про мови у поглядах аналітиків: Турки нас навчать

Російську мову в Україні узаконять в листопаді

Посольство РФ: знання російської мови – корисне для всіх українців

ПР не збирається відмовлятися від двомовності України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: