Мєдвєдєв візьме участь у військових навчаннях "Захід-2009" в Білорусі

Олександр Лукашенко домовився з Дмитром Мєдвєдєвим "інтенсивно зустрічатися" протягом останніх місяців року.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв візьме участь в засіданні міждержавної ради ЄврАзЕС і військових навчаннях "Захід-2009" в Білорусі.

Під час зустрічі в Сочі з білоруським президентом Олександро Лукашенком, глави держав узгодили "досить інтенсивний графік двосторонніх контактів до кінця 2009 року". Як повідомив помічник російського президента Сергій Приходько, Мєдвєдєв та Лукашенко домовилися, зокрема, "взяти участь в навчаннях "Захід-2009", які відбудуться на території Білорусі 29 вересня".

Крім того, Мєдвєдєв підтвердив готовність взяти участь в засіданні міждержавної ради ЄврАзЕС в Мінську 27 листопада. Президенти домовилися, що в ході саміту відбудеться окрема російсько-білоруська зустріч.

За словами Приходька, лідери двох країн висловили сподівання на те, що "активна робота в цих напрямках дозволить провести низку інших важливих заходів, зокрема, засідання Вищої держради Росії і Білорусі, яке ймовірно може відбутися в Москві у першій половині грудня 2009 року".

Під час переговорів президентів також намітилося вирішення проблеми з головуванням Білорусії в ОДКБ.

"Найближчим часом після проведення необхідних консультацій з іншими союзниками Білорусь хотіла би повернутися до питання головування в цій організації", – повідомив Приходько.

Він нагадав, що на сьогоднішній день ці функції "технічно здійснює Російська Федерація". "Цей намір ми підтримали і сподіваємося, це питання буде вирішено найближчим часом", - додав помічник президента РФ.

Нагадаємо, на початку червня делегація Білорусі на чолі з президентом Олександром Лукашенком скасувала свою участь в сесії Ради колективної безпеки ОДКБ.

Тоді відносини Мінська та Москви були дуже ускладнені так званою "молочною війною" через заборону російської сторони на ввезення молока та молочної продукції з Білорусі. Утім, останнім часом Білорусь та Росія знову повертаються до налагодження стосунків.

Читайте також:

Лукашенко чекає на Мєдвєдєва в елітному готелі олігарха Дерипаски

Росія підписала договір про військовий союз ОДКБ без Білорусі

Лукашенко порадив міністру фінансів Росії полікуватися

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: