Мєдвєдєв визнав парламентську демократію неприйнятною для Росії

Дмитро Мєдвєдєв у рамках Світового політичного форуму заявив, що для Росії неприйнятна парламентська демократія.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з політологами у рамках Світового політичного форуму у Ярославлі заявив, що для Росії неприйнятна парламентська демократія. Також він відкинув "китайську модель" - економічну лібералізацію при збереженні монополії однієї партії на владу. Демократію в Росії він проголосив "умовою розвитку країни" і додав, що розвитку самої демократії "немає кінця".

Як приклад країни, яка перейшла на парламентську демократію, Мєдвєдєв навів Киргизію, де цей перехід призвів до важкої політичної кризи. Також глава російської держави назвав неспроможними уявлення про те, що якщо б політбюро ЦК КПРС "було свого часу більш пророчим і діяло б більш акуратно", то СРСР зміг би розвиватися без потрясінь, подібно Китаю.

Мєдвєдєв зазначив, що, незважаючи на ті коректування політичної системи Росії, які він провів у перші два роки свого президентства (зокрема, збільшення терміну повноважень президента і Держдуми), "нічого радикально міняти не потрібно".

Разом з тим, президент визнав "складне ставлення" росіян до демократії. Однак, відзначив він, за минулі 20 років при владі в Росії жодного разу не було політичних сил, які вимагали б відмови від ринкової економіки.

Торкнувшись висунутого їм гасла модернізації країни, Мєдвєдєв підкреслив, що "хотів би, щоб модернізаторами був народ, а не тільки політичні партії, не тільки президент, який ходить з айподом, або якась еліта". Російські політичні партії, на його думку "досконалі настільки, наскільки досконала наша політична система". Мєдвєдєв зазначив, що, незважаючи на "значне число недоліків" правлячою "Єдиної Росії", "вважати, що вона не здатна займатися модернізацією, було б неправильно".

Читайте також:

Мєдвєдєв пообіцяв знайти "уродов", які організували теракт у Владикавказі

Західні журналісти побачили, як Путін кришує Мєдвєдєва

Мєдвєдєва звинуватили в спробі перетворити Росію в концтабір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: