Мєдвєдєв вніс в Думу закон про посилення покарання педофілам

Згідно з поправками, покарання має залежати від віку жертви: чим молодша дитина, тим більше термін тюремного ув'язнення.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вніс до Державної Думи закон про посилення кримінальної відповідальності за злочини сексуального характеру, вчинені по відношенню до неповнолітніх, повідомляє джерело в апараті нижньої палати парламенту.

Згідно з поправками, які були внесені Мєдвєдєвим, покарання має залежати від віку жертви: чим молодша дитина, тим більше термін тюремного ув'язнення. Максимальне покарання за зґвалтування дитини, яка не досягла 14 років, запропоновано збільшити з 15 до 20 років в'язниці.

Крім того, якщо потерпілий, незалежно від віку, загинув в результаті насильства, максимальне покарання складе також 20 років позбавлення волі. Мінімальний термін за насильницькі дії сексуального характеру по відношенню до дитини, що не досягла 14 років, президент запропонував збільшити з 8 до 12 років.

У березні 2009 року на нараді по боротьбі зі злочинами проти неповнолітніх Мєдвєдєв вже говорив, що виступає за посилення покарання особам, які скоїли такі злочини.

Раніше з подібними заявами неодноразово виступав голова слідчого комітетут при прокуратурі (СКП) Олександр Бастрикін. Він також пропонував заборонити умовно-достроково звільняти осіб, які скоїли тяжкі злочини стосовно дітей. У грудні 2008 року в ході телепередачі "Розмова з Володимиром Путіним" ідею про необхідність посилити покарання за такі злочини висловив прем'єр-міністр РФ.

Читайте також:

В Казані за педофілію засудили вихователя кадетської школи

В США затримана 11-річна серійна ґвалтівниця

У США школярок, що розіслали свої фото друзям, звинуватили в педофілії

У Росії дискутують про долю вбивці педофіла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: