Мєдвєдєв ввів в Росії домашній арешт

Засуджені повинні будуть дотримуватися заборони на вихід з дому в певний час доби, не зможуть змінити місце проживання і виїхати з міста без дозволу.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав законопроект про введення в Росії нової міри покарання - домашнього арешту. Про це йдеться на сайті Кремля.

Раніше законопроект, що передбачає введення домашнього арешту, був затверджений Держдумою РФ і схвалений в Раді Федерації. Закон набуде чинності 10 січня 2010 року.

Відповідно до законопроекту, домашній арешт на строк від двох місяців до чотирьох років буде застосовуватися в якості основної міри покарання для засуджених, які вчинили злочини невеликого ступеня тяжкості. У разі тяжких або особливо тяжких злочинів домашній арешт може бути тільки додатковим покаранням.

За умовами домашнього арешту, засуджені повинні будуть дотримуватися заборони на вихід з дому в певний час доби, не зможуть змінити місце проживання і виїхати з міста без дозволу. Також закон зобов'язує засуджених або влаштуватися на роботу, або продовжувати навчання і регулярно відзначатися в органах внутрішніх справ.

Домашній арешт може застосовуватися і до неповнолітніх. Раніше положення про такий вид покарання існувало у Кримінально-процесуальному кодексі, однак на практиці не застосовувався.

Нагадаємо, 16 грудня Державна Дума Росії прийняла сьогодні в остаточному, третьому читанні поправки до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексу, згідно з якими в країні вводиться новий вид обмеження волі - домашній арешт.

Читайте також:

У Росії вводиться новий вид обмеження волі  

У Білорусі переконуватимуть населення в негуманності смертної кари

Лукашенко: диктатура можлива в Росії, США та Китаї

Росія, Білорусь і Казахстан створили Єдиний економічний простір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: