Мєдвєдєв з нагоди Дня Росії розповів, як країна "зміцніла"

За словами Мєдвєдєва, 21 рік тому Росія вперше на повний голос заявила про прихильність принципам демократії, про перевагу прав людини і громадянина.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв після завершення вручення державних премій у неділю вдень, 12 червня дав урочистий прийом на честь Дня Росії, під час якого виступив з промовою.

"21 рік тому багато що було вперше. Росія вперше на повний голос заявила про прихильність принципам демократії, про перевагу прав людини і громадянина, про право кожного на вільний розвиток, і, особливо, права на гідне життя. Саме заради цього нова Росія почала будувати демократичну правову державу", - сказав Мєдвєдєв.

За ці роки, підкреслив він, "не лише докорінно змінився суспільний лад, економіка, уклад життя наших людей… найголовніше, що ми зміцніли як країна і як єдина нація".

За словами президента, "Росія з самого початку спиралася на регіони і зміцнювалась як федеративна держава".

"Такий пристрій нашої країни, і сьогодні дозволяє кожному суб'єкту Федерації ефективні способи вирішення своїх і загальнонаціональних завдань, а найбільш успішні способи пропонувати всій країні", - наголосив Мєдвєдєв.

Лідер РФ також нагадав про свою пропозицію виділяти земельні ділянки сім'ям, які мають від трьох і більше дітей, і в багатьох регіонах зараз вже приймають відповідні закони. У ряді регіонів прийняли рішення про надання фінансової підтримки батькам для поліпшення житлових умов.

"З таких приватних рішень складається життя всіх наших громадян, окремих родин і, в кінцевому підсумку, нашої держави. Для мене це має безумовне значення", - підкреслив Мєдвєдєв.

Глава держави нагадав, що 20 років тому всенародним голосуванням був обраний перший президент Російської Федерації - Борис Миколайович Єльцин. "Вибираючи його, російський народ тоді вибирав і новий політичний курс, і новий політичний лад, вибирав нове життя", - сказав Мєдвєдєв.

На завершення промови російський президент зазначив, що 21 рік тому Росія "обрала новий шлях і всі ми несемо відповідальність за ті рішення, які приймалися, за той вибір, в кінцевому рахунку за нашу країну і за її майбутнє, відповідальність і перед сьогоднішнім поколінням, і перед нашими нащадками ".

Читайте також:

Мєдвєдєв з Путіним покаталися на велосипедах

Янукович побажав Росії миру та процвітання

До візиту Путіна пофарбували землю, а для Мєдвєдєва помили під'їзди шампунем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: