Мєдвєдєв з Путіним розіграють участь у виборах 2012 на двох

Мєдвєдєв та Путін не можуть вирішити, хто буде наступним президентом, але вони вирішать, хто буде балотуватися.

Дмитро Мєдвєдєв і Володимир Путін візьмуть узгоджене рішення, хто з них братиме участь у президентських виборах 2012 року, але вирішувати, хто стане новим главою держави, будуть виборці, заявив прес-секретар прем'єр-міністра Росії Дмитро Пєсков.

"Вони просто не можуть вирішити, хто буде наступним президентом, вони можуть вирішити тільки, хто буде балотуватися, але остаточне рішення буде прийнято нацією на виборах", - додав прес-секретар прем'єра.

Аналогічні заяви про плани на 2012 рік робив сам Мєдвєдєв у кулуарах форуму в Давосі. Відповідаючи на запитання журналістів, президент заявив, що прийме остаточне рішення про своє висунення, лише оцінивши російські реалії: "Якщо я вважатиму правильним для країни, для політичної системи і, перш за все, для громадян нашої держави брати участь у виборах, я буду брати участь" .

Пєскову було задано і питання про те, чому від прем'єр-міністра не послідувало відповіді на критику з боку Михайла Горбачова, який задався питанням, чому саме Путін і Мєдвєдєв повинні вирішувати, хто буде керувати країною через рік. Однак, за словами Пєскова, "ніхто з них ніколи не говорив, що вони вирішать разом, хто буде наступним президентом країни. Вони говорили про те, що будуть консультуватися один з одним і вирішать, хто буде висувати свою кандидатуру".

Нагадаємо, екс-глава СРСР Михайло Горбачов вважає, що прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не балотуватиметься на посаду президента в 2012 році. Однак, з його слів, він може прийти до влади пізніше.

На думку Горбачова, посаду глави держави на наступний термін збереже за собою Дмитро Мєдвєдєв. Однак потім, не виключено, він знову поміняється місцями з Путіним.

Читайте також:

Горбачов "закрив дорогу" Путіну на вибори 2012 року

Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

Американці порівняли Мєдвєдєва зі склянкою - "це ніхто у російській політиці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: