Мєдвєдєв занурився у Йордан на місці хрещення Ісуса Христа

Російський президент відсвяткував Водохреща на місці хрещення Христа, написав, що це "велика радість для будь-якої людини" і виклав фото у Twitter.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на свято Водохреща тричі занурився в річку Йордан. Це сталося неподалік від того місця, де приблизно дві тисячі років тому хрестився Ісус Христос.

Спочатку Мєдвєдєв, який перебуває з візитом у Йорданії, спустився до самого джерела Іоанна Хрестителя і зробив там кілька знімків, а потім попрямував до місця хрещення Христа.

Стежка, яка веде туди, проходить заповідними місцями, де зберігся древній ландшафт, і глава російської держави знову попросив фотоапарат.

Побувавши на місці хрещення Христа, Мєдвєдєв поділився враженнями з журналістами і відправився до місця зведення будинку для російських прочан.

У книзі почесних гостей закладу російський президент написав, що "побувати на річці Йордан в день Хрещення - велика радість для будь-якої православної людини".

Нагадаємо, Мєдвєдєв прибув до Йорданії після відвідування Палестинської автономії.

Треба зазначити, що в Ізраїлі є своє "місце хрещення Христа", розташоване на деякій відстані від йорданського. Оскільки двічі Христос, вочевидь, не хрестився, одне з них є, мабуть, лише приманкою для туристів.

Читайте також:

Добкін пірнув у крижану ополонку, а Азаров - не ризикнув

Майже половина американців упевнені, що Христос повернеться через 40 років

Герман пожартувала, що Ісус родом з Галичини

Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: