Мєдвєдєв запланував на відпустку риболовлю з Путіним і йогу

Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що під час своєї відпустки планує разом з Путіним їздити на рибалку, а також займатися йогою.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв розповів, що під час відпустки в сочинській резиденції "Бочаров ручей" він буде працювати практично кожен день, проте планує з'їздити разом з прем'єр-міністром Володимиром Путіним на рибалку.

За словами Мєдвєдєва, "ця відпустка - просто перенесення роботи в південну резиденцію". "Море я іноді тут бачу тільки ввечері", - нарікає президент. Він також повідомив, що через спеку вимушений буде відмовитися від катання на велосипеді, але при цьому збирається більше часу приділяти заняттям йогою. У відпустці глава держави також сподівається побільше читати. Зараз він захоплений книгою шведського письменника Стіга Ларссона "Дівчина з татуюванням дракона".

Кілька днів відпустки, який триватиме до кінця серпня, Мєдвєдєв планує провести разом з прем'єром Путіним. За словами Мєдвєдєва, якщо покращиться ситуація з лісовими пожежами, президент і прем'єр відправляться до Астрахані порибалити.

Користуючись нагодою, журналісти розпитали президента про стосунки в "тандемі" і поцікавилися прогнозами на вибори-2012. Мєдвєдєв заявив, що на вибори може піти він сам, може піти Путін, а може і "хтось третій". "З одного боку, наші відносини з Путіним не змінилися взагалі, з іншого боку - дуже сильно змінилися. У нас відносини не тільки старих друзів, а відносини колишнього і діючого президентів. Це неможливо не враховувати", - розповів Мєдвєдєв.

Читайте також:

Мєдвєдєв відмовився конкурувати з Путіним на виборах-2012

Мєдвєдєв переконав Європу, що "епоха великодержавного Путіна" скінчилася

Восьминіг-оракул визначив наступного президента Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: