Зарплата Мєдвєдєв вдвічі більша, ніж у Ющенка

За рік Мєдвєдєв заробив 4 млн рублів. Крім того у глави російської держави 9 рахунків у банках, квартира та орендована ділянка землі.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заробив за 2008 рік за основним місцем роботи 4 139 726 рублів (близько 954 тис гривень або 124 тис доларів).

Такими є дані про його доходи, представлені на офіційному Інтернет-представництві президента Росії.

Мєдвєдєв має 9 рахунків у російських банках на загальну суму 2,8 мільйона рублів. Крім того президент разом з дружиною Світланою Мєдвєдєвою володіє квартирою у РФ площею 367,8 кв. м. і орендує земельну ділянку площею 4700 кв. м.

Дружина Мєдвєдєва має в банку РФ один рахунок на суму 135 тис рублів і володіє легковим автомобілем "Фольксваген Гольф" 1999 року випуску та двома машино-місцями (місця для парковки) загальною площею 32,5 кв.м.

Як повідомляв ТСН.ua, президент України Віктор Ющенко  оприлюднив декларацію про доходи. Згідно з нею загальна сума сукупного доходу Ющенка складає понад 1 мільйон гривень, з яких 492 020 гривень - заробітна плата, 549 040 гривень - дивіденди, проценти, роялті. Також президент задекларував автомобіль ЗАЗ-965А та мотоцикл HARL.DAV.

Читайте також:

Тоні Блера визнали найбільш дорогим оратором світу

Черновецький нарешті сплатив податки

Балога живе на одну зарплату

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: