Мєдвєдєв: заяви про технологічний колапс у Росії – "брехня"

Президент Росії визнав, що країна дуже сильно технологічно відстала.

 Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв назвав "брехнею" заяви про те, що Росія наближається до технологічного колапсу, які з`явилися після аварії на ГЕС в Хакасії.

"Після того, що сталося на Саяно-Шушенській ГЕС, з`явилася купа апокаліптичних коментарів з цього приводу і у нас в країні, і за кордоном. Сенс їх зводиться до одного: все, припливли – це початок технологічного кінця Росії, Чорнобиль XXI століття", – сказав Мєдвєдєв.

Як відзначив президент РФ, "руки почали потирати ті, кому не подобається Росія в діючих кордонах та її роль на міжнародній арені".

"Ми всі розуміємо, що, незважаючи на всю тяжкість події, незважаючи на те, що загинули люди, все це – брехня. Правда тут тільки в одному: наша країна дуже сильно технологічно відстала", – підкреслив президент РФ.

За його словами, "справа не в цій драматичній катастрофі, а в тому, що ми дійсно, реально дуже сильно відстаємо". "І якщо ми цей виклик не подолаємо, то всі загрози, про які зараз говорять, можуть стати реальними", – попередив Мєдвєдєв.

Читайте також:

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

У Хакасії прощаються з 22 загиблими в аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Журналістів спіймали при спробі замінувати Київську ГЕС

Росіяни взяли під контроль грузинську ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: