Мєдвєдєв заявив, що знає, хто такий Шевчук - на відміну від Путіна

Лідер ДДТ Юрія Шевчука на зустріч з Дмитро Мєдвєдєвим не запросили, але російський президент сам згадав про музиканта: "на відміну від моїх колег, я знаю хто він такий".

У вівторок ЗМІ став відомий зміст розмови президента РФ Дмитра Мєдвєдєва з відомими музикантами, його зустріч з якими відбулася 11 жовтня в одному з клубів Москви.

Крім того, було названо причину, за якою на захід не запросили лідера ДДТ Юрія Шевчука, відомого своїми негативними оцінками ситуації в Росії.

Сам Мєдвєдєв у розмові з музикантами згадав про Шевчука. "Я на відміну від моїх колег, я знаю хто він такий. Я знаю, як він виглядає", - з посмішкою зауважив президент.

Нагадаємо, раніше російський прем'єр Володимир Путін під час розмови з лідером гурту ДДТ запитав у нього, як його звуть. Тоді музикант підняв багато неприємних для влади тем, у тому числі проблему розгону мітингів "незгодних", що викликало емоційну різку реакцію прем'єра.

Пізніше Путін заявив, що не знає, хто такий Юрій Шевчук. "Мені сказали, що це співак. Ну що, я дуже радий", - сказав Путін.

На зустріч зі Мєдвєдєвим Шевчука не запросили. Як пояснив Вадим Самойлов, який обдзвонював рок-музикантів, Шевчук займає "досить підліткову, нонконформістську позицію, а на подібних зустрічах все-таки потрібно прагнути до діалогу".

Крім того, за словами Самойлова, Шевчук "вже зустрічався з керівництвом країни, потрібно дати таку можливість і іншим".

У розмові з Мєдвєдєвим взяли участь лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич, лідер групи "Акваріум" Борис Гребєнщиков, Володимир Шахрін (група "Чайф"), Вадим Самойлов (група "Агата Крісті") , Сергій Галанін, Олександр Уман (Шура Бі-2), Олексій Кортнєв і Ілля Кнабенгоф (Чорт).

"Вчора зустрічався з нашими музикантами. Говорили, звичайно, і про музику, але в цілому теми були самі різні", - такий пост написав Мєдвєдєв у своєму Twitter.

У ході зустрічі президент розповів, що любить працювати під музику. "Я ніколи не поривав з звичками дитинства, я завжди слухав музику, це для мене органічно. Можу вам сказати відверто, що навіть коли дисертацію писав на дуже нудну тему - юридичну, я навіть тоді не вимикав магнітофон", - сказав він.

Глава Федерації обговорив з музикантами і більш нагальні соціальні теми - авторські права, захист тварин, проблеми наркотиків, забудову Хімкінського лісу та переніс пам'ятника Петру I.

На думку віце-президента Центру політичних технологій Олексія Макаркіна, ця зустріч була частиною "іміджевої кампанії з прицілом на 2012 рік", коли відбудуться вибори президента Росії.

Раніше, пригадав політолог, Мєдвєдєв ходив по магазинах і влаштовував автопробіги, позиціонуючи себе як "соціального президента". Але для більш "просунутої" аудиторії важливі інші методи і це - один з них, вважає експерт.

Читайте також:

Шевчук відмовився стати президентом Росії: країна ще не готова

Путін розповів, що не знає, хто такий Шевчук

Юрій Шевчук провів із Путіним "чоловічу розмову"

Мєдвєдєв покатав Шварценеггера на "Чайці" і запропонував посаду мера Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: