Мєдвєдєв зізнався, що путінська партія царює в Росії

Дмитро Мєдвєдєв услід за Володимиром Путіним підбив підсумки 2010 року. Він назвав 5 основних подій і побажав, щоб окрім стабільності був "драйв".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у прямому ефірі центральних російських телеканалів підбив підсумки 2010 року.

Зокрема, він висловив думку, що провладна "Єдина Росія" (глава партії - Володимир Путін) повинна "не тільки царювати, а нести відповідальність за ситуацію в суспільстві" - нарівні з іншими політичними партіями.

"Однією стабільності недостатньо, повинен бути драйв. Хто вважає, що у нього все добре, повинен залишитися в Куршавелі", - сказав російський президент.

Мєдвєдєв також виділив п'ять подій, якими запам'ятається йому цей рік. Це вихід з фінансової кризи, масштабні лісові пожежі в Росії, підписання з американцями Договору щодо СНО-3, святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, а також новий погляд Росії на проблеми дітей. Також дуже важливим він назвав удосконалення правоохоронної діяльності і боротьбу зі злочинністю.

"Ми цього року не падали вниз. Ми росли і розвивалися, нехай з труднощами, проблемами, вадами, але це було досить стійке зростання...", - зауважив Мєдвєдєв.

Раніше підсумки 2010 року вже підбив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін. Програма "Розмова з Володимиром Путіним. Продовження" вийшла в прямому ефірі 16 грудня і тривала більше чотирьох годин.

У рамках програми Путін відповідав на запитання росіян про суд над Михайлом Ходорковським, заворушення на Манежній площі, відставку мера Москви Юрія Лужкова та інших події.

До речі, у відповідь на телемарафон прем'єра свою статтю написав Ходорковський. Засуджений бізнесмен розкритикував Путіна, але водночас зізнався, що відчуває до нього жаль і побажав главі російського уряду "добра і терпимості, щоб його не боялися, але любили. Нехай не всі, але щиро, безкорисливо, і не тільки собаки".

Читайте також:

Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Ходорковський пожалів Путіна і побажав йому любові "не тільки від собак"

Дружина Мєдвєдєва шокувала Європу своїми примхами і безтактністю

Тефлоновый Путин: очередной телемарафон российского премьера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: