Мєдвєдєв зізнався, що його робота наклала відбиток на стосунках з Путіним

Дмитро Мєдвєдєв заявив, що його посада президента наклала відбиток на їхні стосунки з Путіним: "іншого й бути не могло".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявляє, що його позиції відрізняються від позицій прем'єра РФ Володимира Путіна.

Про це він заявив в інтерв'ю китайському телебаченню.

"У нас дружні, дуже теплі, товариські відносини, які сформувалися за останні 20 років ... Я Путіна знаю практично півжиття, це немало, і ми зустрілися з ним вперше ще в Петербурзі багато-багато років тому", - сказав Мєдвєдєв.

"Ми спілкуємося. Спілкуємося, природно, в товариському ключі, але при цьому у нас сьогодні різні позиції, різні ролі: я президент країни, гарант виконання її Конституції, глава держави", - сказав він.

Він додав, що президент формує уряд, керує багатьма процесами в країні.

"Уряд займається своїми справами, займається економікою, соціальною сферою, робить це в щоденному режимі - це теж велика робота. Це, природно, наклало свій відбиток і на мої стосунки з моїм колегою, іншого й бути не могло", - сказав він.

За словами Мєдвєдєва, раніше ситуація була дзеркальною. "Точно так само, коли я працював в уряді, а президентом був Володимир Путін, ситуація була дзеркальна - це нормально", - додав він.

Нагадаємо, днями президент РФ не виключив, що буде балотуватися на новий президентський термін, і повідомив, що рішення з цього приводу буде прийнято незабаром.

Читайте також:

Мєдвєдєв ще не визначився, чи йти вдруге у президенти

Путін заробив більше за Мєдвєдєва майже на два мільйони

Скандальний інтернет-ролик: Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: