Мєдвєдєв зустрінеться з Папою Римським

Москва і Ватикан обговорюють питання встановлення дипломатичних відносин.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 3 грудня здійснить короткий робочий візит до Ватикану. У рамках візиту глава російської держави зустрінеться з Папою Римським Бенедиктом ХVI.

3 грудня Мєдвєдєв на запрошення прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі перебуває з візитом в Італії для участі в черговому раунді російсько-італійських міждержавних консультацій.

У липні в інтерв'ю італійським ЗМІ Мєдвєдєв повідомив, що Москва і Ватикан обговорюють питання встановлення дипломатичних відносин.

"У нас з Ватиканом існують відносини на рівні представництв, ми обговорюємо і питання про те, щоб вивести цей рівень відносин на повний формат, тобто зробити ці відносини вже посольськими, дипломатичними стосунками. І мені видається, що це абсолютно нормально", - заявив президент.

"Я в Росії відповідаю за державу, міжцерковні справи не належать до моєї компетенції, у нас Церква відділена від держави, а держава від Церкви", - підкреслив він, відповідаючи на питання про можливий приїзд до Росії Папи Римського.

"Що стосується взаємин між Російською Православною Церквою та Святим Престолом, то це окрема тема, яка, напевно, не відноситься до числа тих, які я повинен коментувати. Наші святі отці самі здатні вести цей діалог, і він іде, це окреме питання", - сказав Мєдвєдєв.

"Міждержавні відносини і відносини між Російською Федерацією і Ватиканом існують і, ймовірно, їх рівень буде розвиватися", - відзначив він.

Читайте також:

Мєдвєдєв просить Лукашенка бути більш ввічливим

Мєдвєдєв: Росія не втрачає друзів на теренах колишнього СРСР

Опис дачі Мєдвєдєва виклали в Інтернет

Тягнибок розмовлятиме з Мєдвєдєвим на "жаргоні падонкафф"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: