Мєдвєдєв зустрівся з Лукашенком після тривалої сварки

Глави Росії та Білорусі, відносини яких можна назвати майже ворожими, таки зустрілися і обговорили співпрацю двох держав. Правда, лише в рамках Митного союзу.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і президент Білорусі Олександр Лукашенко провели окрему двосторонню зустріч до початку засідання глав держав країн-учасниць Митного союзу.

У ході зустрічі обговорювалася співпраця Росії і Білорусі в рамках Митного союзу, - повідомила прес-служба Мєдвєдєва, не уточнюючи жодних інших подробиць зустрічі.

Зустріч пройшла напередодні президентських виборів в Білорусі і на тлі значного погіршення відносин між президентами двох країн.

У кінці вересня Мєдвєдєв заявив, що не чекає від виборів у Білорусі нічого хорошого. На прес-конференції після переговорів у Китаї на питання, що він очікує від виборів, Мєдвєдєв відповів: "Нічого доброго не чекаю. Це, звичайно, жарт".

Через кілька днів Лукашенко, виступаючи на щорічній зустрічі з журналістами з російських регіонів, прокоментував жарт Медвєдєва. "Вибачте мені, коли людина знаходиться в Китаї і там починають формулювати питання про Білорусь, а він:"Нічого доброго не чекаю". А чого тобі чекати? Чого чекати після такої політики? Яке тут може бути добре? Ну, правда, жарт, сказав ...".

На початку жовтня Мєдвєдєв у своєму блозі розмістив відеозвернення, в якому виступив з безпрецедентною критикою Лукашенка, схожою з його виступом на адресу Віктора Ющенка, після якого відносини з Україною остаточно зіпсувалися. Зокрема, Мєдвєдєв заявив, що Лукашенко збирається будувати свою виборчу кампанію на антиросійській риториці. Білоруський президент обурено прореагував на цей випад, після чого відносини глав двох держав розладналися остаточно.

Читайте також:

Лукашенко: Росія "похерила" Союзний договір

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: